به نام خدا

ترسيم مسير دستيابي به الگوي جامع برنامه‌ريزي فرهنگي

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: جامعة المصطفي(ص) العالمية
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
مندرجات اين نوشته: ضرورت و نياز، موضوع، پيشينه و سابقه، انتظارات و اهداف، داده‌هاي مورد نياز، موضوعات كارشناسي، تشكيل كارگروه اصلي، تشكيل كميته‌هاي كارشناسي، برنامه كارگروه و كميته‌ها، تخمين هزينه‌ها و محصولات نهايي.
تجربه جالبي بود اين هم. نهاد برنامه‌ريزي و كارشناسي «جامعه» جاي ديگري بود، امّا فردي كه تا آن روز نمي‌شناختم و اين پروژه اسباب آشنايي ما را فراهم كرد، قصد طراحي يك الگوي برنامه‌ريزي فرهنگي در معاونت مربوط به خود داشت. دو كارشناس ديگر دعوت كرده بود و نام بنده در ليست مدعوّين نبود. امّا گويا يكي از بزرگواران مدعوّ گمان خير به حقير داشت و به نظرش رسيده بود از من هم كاري مي‌آيد.
چند جلسه اول فقط طرح نياز بود و دوستان اصرار كه از روش‌ها و الگوهاي مرسوم غربي استفاده نشود در اين مطالعات. براي آن‌كه بحث به دور تكرار نرسد و پيش رود، نشستم و اين مختصر را نگاشتم. البته جلسات ديگري گرفته شد و متن اصلاح گرديد. به جايي رسيد كه صلاح ديدند به عنوان محصول فعاليت گروه تحويل مديران شود. مسئول مربوطه به مؤسسه ديگري هجرت كرد و اين كار هم گويا متوقف شده باشد. بنده از ادامه آن بي‌اطلاع هستم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۸۰ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:
خوبدوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
خود موضوع و جامعيتششنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷
سلام و درودجمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN