به نام خدا

عمليات حضور در جامعه جهاني مجازي

نوع نوشته: طرح سازمان
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: اسفند ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳۰
نسخه متناسب‌سازي شده‌اي از «مردان شبكه» است. سرفصل‌هاي هر دو تا حدّي مشابه؛ شبكه‌هاي مجازي، اركان شبكه مجازي، مهندسي شبكه مجازي، راهكارهاي توسعه حضور در شبكه مجازي، مديريت جنگ نرم در شبكه جهاني مجازي و تخمين نيرو، زمان و هزينه.
بخش پنجم كه متفاوت از طرح قبلي است چهار زيرفصل دارد: اهميت و ضرورت حضور در شبكه جهاني مجازي، سازمان‌دهي عوامل قابل هدايت و لانه‌گزيني، توسعه پلكاني گستره حضور و اتاق فكر يا Think tank.
حدود دو سال از تحويل اين طرح مي‌گذرد. امروز ديگر گمان مي‌كنم بتوانم آن را روي اينترنت بگذارم. مدتي صبر كردم كه مشكلي از بابت آن حادث نشود.
دقيقاً در اوج فعاليت‌هاي انقلابي كشورهاي اسلامي حوزه خاورميانه. دوستي طرح مردان شبكه را ديده بود و گفت قصد دارند در سطح جهاني به آن مبادرت ورزند. من هم ايده‌اي داشتم از سال‌هاي سال پيش، همان را ادغام كردم در اين طرح و چنين چيزي از آب درآمد. البته از قيمت‌ها و هزينه‌هاي اعلامي بسيار متعجب بودند و مي‌گفتند خيلي كم نوشته‌اي!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۹۹ بار
نظر شما را مي‌خوانم. با نوشتن اشتباهات و ايراداتي كه به چشم‌تان آمده، ياري‌ام كنيد:
سلام تشكر بابت به اشتراك‌گذاريشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
سلام خداقوتشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
سلامشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
يا عليچهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1296با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1295نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN