به نام خدا

فهرست عناوين مباحثه فلسفه نظام ولايت

نوع نوشته: طبقه‌بندي داده‌ها
براي: دفتر فرهنگستان علوم اسلامي
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
ابتدا مقدمه با عنوان «فلسفه‌شناسي» و سپس اصل بحث «فلسفه نظام ولايت» و در نهايت آثار تحت نام «جامعه‌شناسي» فهرست شده است.
مهندس بود؛ تحصيلات دانشگاهي در رشته‌اي كه ربطي با علوم انساني نداشت. يكي از دوستان معرفي كرد و گفت علاقه‌مند است با مباحث دفتر فرهنگستان علوم اسلامي آشنا شود. فلسفه نظام ولايت را يعني ياد بگيرد. من هم در جلسه اول يك فهرست از مباحث تنظيم كردم. همين فهرست را. متفاوت با آن‌چه تا به حال ديده و شنيده، سعي كردم از جدول طبقه‌بندي آموزشي استفاده كنم، ولي دقيقاً همان نيست. به عنوان مقدمه آشنايي با فلسفه‌هاي اصالت ذات و سپس فلسفه‌هاي غرب را در نظر گرفتم و ضرورت ورود ارزش به فلسفه از همين دو بحث در مي‌آمد. سپس خيلي فشرده فلسفه‌اي كه استاد حسيني (ره) تدوين كرده‌اند. در نهايت هم با توجه به اين كه غرض فلسفه ايشان به كارگيري در جامعه و مهندسي اجتماع است، نتيجه و اثر را در جامعه‌شناسي ملاحظه كردم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۹ بار
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:
مفيدپنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN