به نام خدا

حاشيه بر كتاب مباحث الأصول - قسم اول - جزء اول

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴۴۳
سلسله مباحث درس خارج اصول شهيد سيدمحمدباقر صدر (ره) است كه به قلم آيةالله حائري تقرير شده. از تعريف علم اصول تا بحث مشتق. در حاشيه اين كتاب نكاتي كه موقع مباحثه لازم بود يا به نظر رسيده ثبت شده است.
با يكي از هم‌كلاسي‌هاي قديم قرار بحث اين مجموعه كتاب را گذاشتيم و هر روز مطالعه مي‌كردم و صبح اول وقت سر قرار مي‌رفتم. محل قرارمان مؤسسه امام خميني (ره) بود. هنگام مطالعه خلاصه‌اي به فارسي در حاشيه كتاب هامش مي‌كردم و البته هنگام مباحثه نيز جزئيّات و نكات تازه‌اي كه از هم‌بحثي مي‌شنيدم و يا به نظر خودم مي‌رسيد. تقريباً تمام صفحات كتاب پر از حاشيه‌نويسي شده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۲۹ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN