به نام خدا

طرح بررسي الگوي مصرف خانواده طلاب

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۲
اين طرح در پنج فصل نگارش يافته است: شناسنامه طرح، توجيه طرح، چكيده طرح، معرفي طرح، نظر كارشناس. هدف از آن افزايش مصرف كالاهاي توليد داخل و ايراني حسب نياز مخاطب خاصّ است.
يكي از همكاران سابق تماس گرفت و جريان نگارش اين طرح اين‌طور آغاز شد. قرار گذاشتيم براي ملاقات. با خودروي شخصي خود آمد و سوار شديم و با بچه‌ها رفتيم اطراف پرديسان. چند محل را نشان‌مان داد و درباره چند طرح مختلف صحبت كرد. اولين طرح همين بود. ايده‌اش را گفت و خواست در نهايت آن را به صورتي استاندارد و قابل قبول بنگارم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۷۸ بار
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:
عاليجمعه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1365با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN