به نام خدا

تدوين هندسه انقلاب

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
هندسه چيست؟ ضرورت دستيابي به هندسه انقلاب، منبع شناخت هندسه انقلاب، شيوه دستيابي به هندسه انقلاب، نيروي انساني، زمان و هزينه. اين‌ها عناوين اصلي نوشته را تشكيل مي‌دهند.
خدا حفظ فرمايد ايشان را، مقام معظم رهبري. هر بار نقصي عمده در مسير حركت انقلاب مشاهده مي‌فرمايند، بي‌محابا طرح مي‌كنند و نهادهاي متعددي هستند كه فوري آن را محور طرح و پروژه‌اي قرار مي‌دهند. اما بعضي مشكلات ساختاري، معمولاً مانع به انجام رسيدن طرح‌هاي اين‌چنيني مي‌گردد. شيوه‌هاي مديريت اقتضاي توليد محصولي كارآمد را عمدتاً ندارد. اين‌بار نيز شبيه همين اتفاق افتاد. يكي از مسئولين يكي از نهادها تماس گرفت و گفت: «حضرت آقا هفته پيش درباره با هندسه انقلاب صحبت فرمودند، يك طرح بنويس، زمان و هزينه هم داشته باشد، براي تدوين هندسه انقلاب با استفاده از سخنان امام ره». من هم طرح را نوشتم و تقديمشان كردم. جالب اين‌كه متن بيانات ايشان نيز كه اتفاقاً از روي خوش‌اقبالي‌ام در سالروز تولّد حقير ايراد شده بود در سايت‌شان نبود و ناگزير شدم به همان مطالبي كه در گزارش‌هاي خبري بيان شده بود در نوشتن طرح اكتفا كنم. متن فرمايشات ايشان در آن جلسه هرگز به صورت رسمي منتشر نشد!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۳۰۲۴ بار
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:
يادگيريپنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷
تدوين هندسه انقلابيكشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
خوبچهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
ممنونچهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1365با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN