به نام خدا

دسته‌بندي انتقادات وارد شده به «منشور حقوق شهروندي»

نوع نوشته: طبقه‌بندي داده‌ها
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۸
هفت نكته در ذيل عنوان «نادرستي جايگاه توليد منشور»، يازده سرفصل ذيل «نواقص كيفي در نگارش منشور»، يازده سرفصل ديگر نيز ذيل عنوان «نواقص در حقوق ذكر شده منشور» و در نهايت پنج سرفصل نيز ذيل «موانع اجرايي منشور» جمع شده است. سپس منابع نقد بر اساس نام ناقد در نموداري ذكر شده است.
گاهي مفاهمه دشوار مي‌شود. درست در زماني كه تصور مي‌كنم كارفرما، كاري در حدّ و اندازه خودم مي‌خواهد، ولي نگو كه ايشان كاري بس بزرگ‌تر و وسيع‌تر از آن‌چه پنداشته بودم در نظر دارد. دوستي تماس گرفت و گفت براي بررسي در فلان نهاد، گزارشي از منشور حقوق شهروندي دولت مي‌خواهد. من نيز كار مختصري انجام دادم و تقديم نمودم. بعد تماس گرفت: اين‌كه نشد، همه نقدهاي مطرح در اين زمينه را جمع‌بندي شده مي‌خواهيم! از نو نشستم و به جستجو پرداختم. منابعي جمع كردم و زمان گرفت تا نظر انتقادي هر يك را مفصلاً استخراج نمايم. در نهايت در چهار دسته نقد، همه گرد آمد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۵۴۹ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:
عاليسه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
عتليسه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
خوبيكشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹
خوبيكشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN