به نام خدا

طبقه‌بندي و فهرست‌گذاري دور دوم اصول استاد حسيني الهاشمي(ره)

نوع نوشته: طبقه‌بندي داده‌ها
براي: دفتر فرهنگستان علوم اسلامي
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
عناوين جلسات دوره مباني اصول فقه احكام حكومتي استاد حسيني(ره) است كه در ۹۶ عنوان در قالب يك فهرست نظم يافته. هر عنوان نتيجه بررسي و تحليل يك جلسه كامل پژوهشي استاد است؛ عنواني كه منتجه نهايي آن جلسه تلقّي شده است.
تك‌تك جلسات را مطالعه كرده و در جلسه گروه به بحث مي‌گذاشتيم. هنگام مطالعه، تمام مطالب جلسه را كه در جزوه تايپ‌شده موجود بود تحليل و طبقه‌بندي نموده و خلاصه‌برداري مي‌نمودم و در نهايت، آن‌چه از تمام آن خلاصه‌ها به نظرم مي‌رسيد در قالب يك عبارت به جلسه منسوب مي‌كردم. بدين‌ترتيب هر جلسه بيانگر يك مطلب عمده،‌ اصلي و اجمالي مي‌گرديد. در نهايت اين فهرست را از تمامي عناوين تهيه كردم كه مي‌تواند بيانگر سير بحث استاد حسيني(ره) در تبيين مباني علم اصول فقه حكومتي باشد. اين دوره بحث پس از اتمام دوره اول اصول و چند جلسه مياني برگزار شد. به نظر مي‌رسد به هدف اين‌كه ورودي ريشه‌اي‌تر و عميق‌تر به بحث اصول صورت داده باشد. لذا خيلي از بحث‌هاي منطقي كه در دوره اول مفروض گرفته شده، در جلسات ابتدايي اين دوره به دقت بازبررسي و نقد گرديده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۵۰ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:
آشنايي به فقه حكومتيدوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1218با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN