به نام خدا

سرفصل‌هاي پيشنهادي نمايه‌سازي اينترنتي

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: انديشكده رهيافت ولايت
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
چهار سرفصل اصلي براي آموزش پيشنهاد شده است، به عنوان سيلابس درسي: راه‌هاي دستيابي به اطلاعات، دليل نياز به موضوع‌بندي اطلاعات، تكنيك‌هاي ارجاع‌سازي و تفاوت سند كتبي با سند الكترونيكي در ايجاد ارجاع.
خوشحال بودم اگر بتوانم به اين پروژه كمكي برسانم. پنجاه دانشجو و طلبه را جمع كرده بودند در يك اردوي زيارتي. ده روز دور هم باشيم و درباره تقطيع و نمايه‌زني صحبت كنيم. هدف اين‌كه بخشي از اين افراد به اندازه‌اي مهارت پيدا كنند كه بتوانند در پروژه‌اي بزرگ همكاري نمايند؛ نمايه‌‌زني تمامي بيانات رهبر انقلاب از سال ۱۳۶۸ تا كنون.
مدير پروژه پرسيد تو چه داري براي كمك؟ اين سرفصل‌ها را نوشتم كه مي‌توانم درباره‌اش صحبت كنم. فهرست تجربياتي است كه در دوره ده روزه مي‌توانم تدريس نمايم. چون بنا بود اصطلاح‌نامه‌نويسي و تقطيع و كارهاي ديگر را ديگران آموزش دهند، من فقط تمركز كردم روي تفاوت‌هاي اطلاعات آنالوگ و ديجيتال، يعني تفاوت كاغذ با رايانه!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۱۷ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:
آشناييسه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1365با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN