به نام خدا

سرفصل‌هاي پيشنهادي نمايه‌سازي اينترنتي

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
چهار سرفصل اصلي براي آموزش پيشنهاد شده است، به عنوان سيلابس درسي: راه‌هاي دستيابي به اطلاعات، دليل نياز به موضوع‌بندي اطلاعات، تكنيك‌هاي ارجاع‌سازي و تفاوت سند كتبي با سند الكترونيكي در ايجاد ارجاع.
خوشحال بودم اگر بتوانم به اين پروژه كمكي برسانم. پنجاه دانشجو و طلبه را جمع كرده بودند در يك اردوي زيارتي. ده روز دور هم باشيم و درباره تقطيع و نمايه‌زني صحبت كنيم. هدف اين‌كه بخشي از اين افراد به اندازه‌اي مهارت پيدا كنند كه بتوانند در پروژه‌اي بزرگ همكاري نمايند؛ نمايه‌‌زني تمامي بيانات رهبر انقلاب از سال ۱۳۶۸ تا كنون.
مدير پروژه پرسيد تو چه داري براي كمك؟ اين سرفصل‌ها را نوشتم كه مي‌توانم درباره‌اش صحبت كنم. فهرست تجربياتي است كه در دوره ده روزه مي‌توانم تدريس نمايم. چون بنا بود اصطلاح‌نامه‌نويسي و تقطيع و كارهاي ديگر را ديگران آموزش دهند، من فقط تمركز كردم روي تفاوت‌هاي اطلاعات آنالوگ و ديجيتال، يعني تفاوت كاغذ با رايانه!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۱۳ بار
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN