به نام خدا

محورهاي موضوعات كارگروه‌هاي اجلاسيه - نگارش اول

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
هشت محور در تحليل محتوايي استخراج شده است كه هر كدام محور تشكيل و برگزاري يك كارگروه اجلاسيه است.
در هر محور، تعدادي از سرفصل‌هاي اصلي مطروحه ذكر شده است. محورها اين‌چنين هستند: علم، تهذيب، تحوّل و مديريت، سياست‌گذاري و برنامه‌ريزي، علوم انساني، تعامل با نظام، فرهنگ جامعه و جهان اسلام. كه تمامي عناوين مقيّد به «حوزه» مي‌باشند.
ابتدا از تحليل فرمايشات رهبري به پنج محور اصلي رسيده بودم، ولي با توجه به اهميت پاره‌اي زيرموضوعات، مسئولين سه محور اضافه كردند و اين هشت عنوان اصلي تعيين شد. زيربحث‌ها را طبقه‌بندي كردم و اصلي‌ها را ذيل اين هشت محور قرار دادم. نه اين‌كه تعمّد داشته باشم ذيل هر عنوان فقط پنج مطلب باشد، ولي خُب اين طور شد.
سير كار هم اين‌چنين بود كه از پنج سخنراني رهبري كه در شهر مقدّس قم صورت پذيرفته بود، در سفر ايشان، و بررسي نشريات شوراي پيشبرد تحوّل در حوزه و كلّي اَسناد ديگر كه دوستان از شوراي پيشبرد گرفته بودند و پاره‌اي را از اينترنت كاوش نموده، اين محورها استخراج گرديد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۰۸ بار
نظر شما را مي‌خوانم. با نوشتن اشتباهات و ايراداتي كه به چشم‌تان آمده، ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN