به نام خدا

روش‌هاي اتصال نرم‌افزار مالي به سايت عماد

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مؤسسه طلايه‌داران نور آفاق
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
عناوين اصلي نوشته چنين است: انواع اطلاعات موضوع انتقال، روش‌هاي انتقال اطلاعات، تكنيك‌هاي انتقال اطلاعات، پرسش‌هاي انتخاب، واقعيت‌هاي وضع موجود، پيشنهاد راه‌حل و متدهاي پيشنهادي براي وِب‌سرويس.
روزي كه طراحي سايت عماد را بر عهده گرفتم، بنا بود فقط يك‌سال عمر داشته باشد و تا سامانه يكپارچه آمد، آن را كنار بگذارند. امّا هر روز كه مي‌گذشت بزرگ و بزرگ‌تر مي‌شد. وظايف بيشتري بر دوش آن تكه كد بيچاره مي‌گذاشتند و مانند يك بادكنك متورّم مي‌شد.
يك روز هم آمدند و گفتند يك نرم‌افزار جديد خريده‌ايم كه حساب‌هاي مالي‌مان را در آن ثبت مي‌كنيم. ظاهراً تمام خريدهاي تلفني و حضوري را هم با آن مديريت مي‌كردند. گويا اطلاعات محصولات جديد را هم در آن وارد مي‌نمودند و كار انبارداري و آمارهاي موجودي‌ها را هم بر عهده داشت. حالا مانده‌اند چگونه اين دو سامانه را به هم مرتبط نمايند. پيشنهاد بنده اين بود كه از فروشنده بپرسند آيا چيزي براي مديريت اينترنتي هم دارند كه كدهاي بنده را دور بريزند و از كدهاي آن‌ها استفاده كنند. ولي گفتند سايت‌سازشان را نپسنديده‌اند و به كارآمدي اين يكي نيست. پيشنهاد بعدي استفاده از Web service بود و اين نوشته به همين مطلب پرداخته است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۶۸۱ بار
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN