به نام خدا

ساختار كتاب مواسات و همدلي مؤمنانه

نوع نوشته: طبقه‌بندي داده‌ها
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۹۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
بيان عنوان مسأله و مشكل، شرح مسأله، كاستي‌ها و نواقص مؤثر در بحراني شدن مسأله، قوّت‌ها و فرصت‌هاي اجتماعي موجود، تجربه‌هاي موفق، راه‌حل‌هاي پيشنهادي. اين‌ها بخش‌هاي اصلي فرمتي هستند كه براي توليد كتاب پيشنهاد شده‌اند.
پس از دوره‌اي مواسات و همدلي، فعاليت‌هاي فرهنگي، اقتصادي و جهادي گسترده‌اي كه به انجام رسيد، گزارشات فراواني را جمع كرده بودند و خيلي از آن‌ها با مصاحبه و برخي پرسشنامه، در نهايت در اختيارم گذاشتند. بالغ بر ۲۰۰ صفحه فقط عنوان شد كه دسته‌بندي كردم و پس دادم. سپس گفتند مي‌خواهند كتابي منتشر كنند كه «مسأله‌محور» باشد. فرمتي براي آن مي‌خواستند. اين نمونه‌اي براي اين كار است كه مشخص مي‌كند هر مسأله در چه گام‌هايي بايد تعريف شود و پس از آسيب‌شناسي به راه‌حل برسد. قرار شد از ميان همان گزاره‌هاي تجميع شده اين فرمت را تكميل كرده و به محصول نهايي دست يابند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۳۸۲ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN