به نام خدا

چه كنيم

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۲۷
بحث با دو سؤال آغاز شده است؛ وظيفه ما چيست، در زماني كه هنوز راه‌حلّي براي حوزه و دانشگاه و نهادهاي اجرايي نداريم؟ درباره سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چطور؟ اين بحث به پرسش‌هاي ديگري منجر شده و گفتگويي طولاني را از طريق ايميل رقم مي‌زند.
تكليف چيست؟ مسأله اين است. فعاليت‌هاي زيادي تا كنون صورت نگرفته تا هدايت ساختار اجرايي كشور را بر محور فقه اسلامي سامان دهد. كاري كه قطعاً وظيفه حوزه‌هاي علميه بوده و هست. استاد حسيني (ره) اگر نگوييم تنها، از معدود حوزوياني بود كه به اين موضوع پرداخت و پس از انقلاب تمام وقت خود را به فقه نظام‌سازي اختصاص داد. حالا در اين بحث، بر روي اين موضوع صحبت مي‌كرديم كه تا پيش از قابل استفاده شدن نظريات مرتبط با نظام اسلامي چه تكليفي داريم و چه بايد كنيم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۳۳ بار
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN