به نام خدا

جزوه درس آشنايي با فقه

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۷۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۲
انواع واجب و مفهوم اجتهاد، منابع فقه و مقدمات اجتهاد، بحث‌ها با اين عناوين آغاز مي‌شود. انتهاي بحث نيز طهارت و نجاست است.
شرح لمعه دمشقيه را در مدرسه حقاني آغاز كردم. نخستين بحث‌هاي فقهي نيز با استاد صفائي بوشهري كه بسيار محترم، دقيق و مهربان بود. اما پيش از آن، در مدرسه معصوميه (س) كه درس مي‌خواندم يك فقه عمومي و بسيار كلّي داشتيم، كتابي به زبان فارسي. اين جزوه مربوط به اين درس است كه به پايان نرساندم و مقداري كه گذشت تمام كتاب را خواندم و در امتحان ارتقايي شركت كرده، آن درس را بدون شركت در ادامه كلاس‌ها گذراندم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۴۹ بار
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:
تحقيقات درسييكشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN