به نام خدا

گزارش جلسه توسعه سايت

نوع نوشته: گزارش پروژه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: دي ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
با ذكر اسامي اعضاي جلسه آغاز مي‌شود و پس از بيان موضوع جلسه، مطالب مطروحه در جلسه به صورت تيتروار فهرست مي‌گردد. در بخش انتهايي نيز نتايج نهايي جلسه پشت سر هم قرار گرفته‌اند.
سال‌ها از نرم‌افزاري كه خريداري كرده بودند مي‌استفيدند (منم تحت تأثير ديرين‌ديرين قرار گرفتم!). مشكلاتي داشتند كه شركت برايشان حل مي‌كرد؛ خواسته‌هاي جديدي كه داشتند و يا باگ‌هايي كه در نرم‌افزار پيدا مي‌شد. از يك‌جايي به بعد از شركت مزبور نااميد شدند. كارشان را راه نمي‌انداخت گويا. تصميم داشتند سورس نرم‌افزار را از شركت بخرند و خودشان ارتقا را بر عهده بگيرند. من مخالف بودم و ايده‌هاي ديگري داشتم. خلاصه، جلسه گرفتيم و همه ديدگاه‌ها مطرح شد. مثل همه جلسه‌ها هم، مي‌دانستم كه حرف‌ها روي هوا مي‌ماند و فراموش مي‌گردد. به همين دليل، به عادت خودم، به محض بيرون آمدن از جلسه، اين گزارش را تهيه كردم و ارسال كردم برايشان. تا بدانند چه گفته‌اند و به چه تصميمي رسيده‌اند. يكي از مهم‌ترين مشكلات ما در ادارات همين است، محتواي جلسه‌هايمان را فراموش مي‌كنيم و دوباره در جلسه بعد همان حرف‌ها تكرار مي‌شود. اهل داكيومنت‌نويسي و سندسازي براي بحث‌هايمان نيستيم. يعني ثبت نمي‌كنيم تلاش‌هايمان را، تا مورد استفاده بعدي قرار بگيرد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۴۰۵ بار
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN