به نام خدا

طرح مسأله سبك زندگي اسلامي

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
سه «مسأله» ذكر شده است كه در هر كدام، احتمالات و پرسش‌ها و پاسخ‌هايي بيان گرديده. در انتها بخشي اضافه شده است تحت عنوان: «گمان ما» كه حاوي نظريه‌اي‌ست كه بدان دست‌يافته‌ايم.
وقتي نظريه «سبك زندگي» را تحويل كارفرما دادم، به سادگي پذيرفت و هيچ نقد و انتقادي را پيش نكشيد. كمي نگران شدم و عرض كردم اگر يك حرف تازه را به اين سادگي بپذيريم، آفت‌هايي ممكن است در پي داشته باشد. گفتم بايد تعدادي از كارشناسان را بيابيم، طرح را ببينند و نقد كنند و هر اشكالي دارد بيرون بريزند. گفت به دو سه نفر نشان داده، اسم‌هاي مهمي هم گفت، آدم‌هاي مهمي يعني بودند در جايگاه خود، اما نظري نداده، رد نكرده بودند، همين را تأييد حساب كرده بود. عرض كردم كارشناساني كه گفتي، گاهي حال و حوصله نقد ندارند، گاهي تا پروژه نباشد و بودجه تعريف شده نداشته باشد، اهميت نمي‌دهند. قرار شد پروژه‌اي تعريف نمايد و بودجه‌اي تخصيص دهد تا تعدادي از كارشناسان را بخواهيم فارغ از طرح ما، به صورت مستقل ديدگاه خود را اظهار نمايند. مسأله را در اين نوشته باز كرده‌ام، تا بدهيم به متخصّصين و وادارشان كنيم در اين خصوص بيانديشند و راه‌حل پيشنهاد نمايند. در نهايت ببينيم راه‌حل ما چقدر دور يا چقدر نزديك به ديدگاه آنان‌ست.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۴۴۳ بار
آن‌چه من نوشته‌ام پايان نيست، آغاز است. براي ادامه راه، نقطه‌نظر خود را ذيلاً بنويسيد:
در صورت مفيد بودن ارائه كنمپنجشنبه ۳۰ تير ۱۴۰۱
اهميت سبك زندگي در عصر كنونيدوشنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۲
خوب وعاليجمعه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1365با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN