به نام خدا

ايده‌سازي مديريت اطلاعات بر بستر اينترنت

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳۳
هفت ايده در خصوص استفاده اطلاعاتي از اينترنت است كه به صورت دست‌نويس ارائه شده، در زماني بسيار دور.
كاملاً اتفاقي و تلفني با او آشنا شدم. ظاهراً وظيفه‌اي كه داشت بدجور با داده و اطلاعات گره خورده بود. يك روز پشت تلفن خواست هر چه ايده به نظرم مي‌رسد برايش ارسال كنم و براي اين كار فقط شماره يك صندوق پستي را به من داد. او را نمي‌شناختم و هرگز نديده بودم. ولي به نظر مي‌رسيد آدم خوبي‌ست. من هم در اوج شور و شوق جواني، روزهايي كه شب و روزم با اينترنت آميخته بود و از كارهايي كه مي‌توانستيم بكنيم و نمي‌كرديم كلافه، عاشق اين بودم كه راه‌هايي را نشان بدهم و كارهاي بزرگي را ايده‌پردازي كنم.
طرح‌هاي مذكور را در حجره نوشتم. رايانه در دسترس نداشتم و ناگزير از خودكار استفاده كردم! كاري كه امروز برايم بسيار دشوار است؛ اصلاً مگر مي‌شود با خودكار هم نوشت؟! چند خط كه با مداد يا خودكار مي‌نويسم انگشتم درد مي‌گيرد. مردم چگونه از قلم براي نوشتن استفاده مي‌كنند پس؟! در گذشته چگونه خودكاري بودم؟! امروز چرا نمي‌توانم؟! بگذريم.
من هيچ اطلاعي ندارم كه اين ايده‌ها اجرايي و عملياتي شده‌اند يا خير. اصلاً مرتبط با آن جريان نبودم و نيستم. فقط صرفاً اين ايده‌ها را چند هفته‌اي مي‌نگاشتم و پست مي‌كردم. يكي دو باري هم تلفن زنگ زد و صدايي از پشت خط گفت: «نامه شما رسيد، تشكر!» اين تماس براي چند طرح آخر اتفاق نيافتاد. مدتي گذشت و خبري نشد. ايده‌هاي من هم تمام شدند!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۴۶۷ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1247با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN