به نام خدا

سامانه راهبري تبليغ

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: تشكّل فراگير تبليغ گروهي طلاب
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۸
يك طرح مطالعاتي‌ست كه شيوه دستيابي به داده‌هاي مورد نياز براي طراحي نرم‌افزار را در پنج سرفصل توصيف مي‌نمايد؛ ضرورت و موضوع فعاليت سامانه، مراحل دستيابي به سامانه، نيازهاي طراحي ساختار و معماري سامانه، گروه‌هاي كاري و فعاليت‌ها، زمان‌بندي و هزينه مطالعات.
پيش از آن، يكي از دوستان فعّال در همين مجموعه، طرحي خواسته بودند براي ساماندهي فعاليت گروه‌هاي تبليغي. پديده جديدي كه با استقبال شايان‌توجهي از سوي طلاب و اقبال خوبي در عمل مواجه بوده است. چند طلبه با هم يك گروه تشكيل مي‌دهند و تقسيم كار نموده، همراه با هم در يك دوره زماني مشخص، منطقه‌اي را تحت پوشش مي‌گيرند. آن طرح را براي آن دوست نوشتم و گذشت. چند ماه بعد يكي ديگر از مسئولين اين تشكّل تماس گرفت و عمق بيشتري را در طرح مذكور خواستار شد. اين‌كه ما ابتدا بتوانيم با گروه‌هاي مطرح در اين زمينه مرتبط شويم، مصاحبه و نيازسنجي كنيم و در طي يك مسير كاملاً تعريف شده، به طرح نهايي توسعه نرم‌افزاري برسيم. نرم‌افزاري كه هم نيازهاي اداري و ارتباطي و تشكيلاتي و حتي حقوقي و مالي گروه‌ها را پوشش دهد، هم نيازهاي محتوايي آنان را بتواند برآورد. طرح حاضر توصيف‌كننده چنين مطالعاتي‌ست. آيا اين مطالعات صورت گرفت؟! نمي‌دانم. بنده تا اين‌جا پيش رفتم و در طي يك مرحله ديگر، فهرستي از داده‌هاي مورد نياز براي تجميع هم ارائه كردم، باقي مسير را مطلع نيستم چه شد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۵۴ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
بسم اللهدوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷
تيليغ گروهيجمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1365با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN