به نام خدا

طبقه‌بندي موضوعات مرتبط با بارداري

نوع نوشته: طبقه‌بندي داده‌ها
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: خرداد ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
شامل شش سرشاخه اصلي: دين و بارداري، اخلاق بارداري، خانواده و بارداري، روانشناسي بارداري، جامعه‌شناسي بارداري و پزشكي بارداري.
شايد ادعا نمايم از معدود موضوعاتي است كه بدون تخصّص در آن وارد شدم. با اين‌كه مي‌دانم اين كار وهن است و ورود به جايي كه تخصص آن مفقودست نوعي بي‌حرمتي‌ست به دانش و سلب اعتبار از آثار خويش. جامعه بايد بي‌اعتماد شود به آدمي كه در هر موضوعي مداخله مي‌كند و از هر مطلبي سخن مي‌گويد، ولو در آن دستي نداشته باشد. اما چه كنم كه فشار از پايين و چانه‌زني از بالا كار را بدين‌جا كشيد.
در مسير ساماندهي خدمات ارزش‌افزوده بارداري، اصرار فراواني كه حتماً دخالت كن و اين موضوعات را سامان بده. هر چه گفتم: «من از بارداري فقط همين‌قدر مي‌دانم كه چهار فرزند به دنيا دعوت كردم كه اولي نيامده مرحوم شد!» تأثيري نگذاشت و فشار را پايان نداد. اين شد كه دست به كار شدم و اين‌بار با Xmind اين نمودار موضوعي را بستم.
چشمانم را بستم و موضوع بارداري را در فضايي سه‌‌بعدي تصوّر كردم. تمام موضوعات مرتبط با آن را ديدم و توهّم كردم همه همين است كه من مي‌بينم. سپس موضوعات را به هم چسباندم و دسته‌دسته به شش سرشاخه رسيدم. آن‌ها را وصل كردم به موضوع اصلي و ناگهان شبكه‌اي از موضوعات در آن فضاي سه‌بعدي شكل گرفت كه به دور كره مركزي مي‌چرخيد. چشمانم را كه گشودم، من بودم و Xmind و صفحه‌كليدي كه به سرعت صدا مي‌كرد، با فشار هر كليد كه يك حرف را ترسيم مي‌نمود. خلاصه اين شد كه مي‌بينيد. كاستي‌هايش را بر نگارنده ببخشيد كه در حوزه غيرتخصّص خود، جسماً و علماً و روحاً، دخول غيرمجاز نموده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۹۷۲ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
بسم اللهچهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
آجرك اللهپنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸
بسم اللهجمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN