به نام خدا

طبقه‌بندي و فهرست‌گذاري متن و شرح اصول فلسفه و روش رئاليسم - مقاله چهارم

نوع نوشته: طبقه‌بندي داده‌ها
براي: دفتر فرهنگستان علوم اسلامي
تاريخ نگارش: تير ۱۳۸۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۸
متن و پاورقي مقاله چهارم از كتاب اصول فلسفه و روش رئاليسم كه فهرست مورد نظر همراه با طبقه‌بندي در لابه‌لاي آن قرار گرفته است. متن از علاّمه طباطبايي(ره) و پاورقي از شهيد مطهري(ره) است.
در مسير پژوهش تطبيقي تعريف شده، اين طبقه‌بندي را تهيه نمودم. متن به دقت به بخش‌هاي بسيار كوچك تجزيه و تقطيع شده است، مبتني بر مطالبي كه بيان گرديده در آن. سپس براي هر قطعه يك عنوان ذكر شده است. اين عنوان تنها يك فهرست نيست كه دلالت بر موضوع بحث‌شده در مطلب باشد، بلكه به نحوي يك خلاصه بسيار موجز از محتواست. هدف از اين نحوه فهرست‌گذاري و طبقه‌بندي اين است كه با عناوين حاصله، از متن بي‌نياز شويم و با يك نگاه اجمالي به فهرست، تمامي ساختار متن در نظر حاضر شود. با اين شيوه بسيار ساده‌تر مي‌توان به نقشه مطالب دست يافت و ساختار مطالب طرح‌شده را پيدا كرد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۵۶ بار
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:
علاقه به فلسفه و سخنان علامهچهارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1218با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN