به نام خدا

مسأله‌شناسي تكليف؛ راه شناخت وظيفه خود

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۷۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
مسأله‌شناسي براي طراحي يك پژوهش است. ابتدا پرسش‌هاي اوليه به ترتيب فهرست شده و سپس با انتخاب يكي از پرسش‌ها، پرسش‌هاي تابعه آن ذكر مي‌گردند. اين مسير به همين ترتيب طي مي‌گردد تا به موضوع تحقيق منتهي شود.
يك دوره تربيت محقق زير نظر مركز مديريت حوزه علميه به راه افتاده بود. در حرم مشغول مباحثه حلقات بودم و بي‌خبر از تشكيل چنين دوره‌اي كه استاد نحو مقدماتي سال گذشته‌مان را ديدم. ايشان مرا صدا زد و پيشنهاد كرد در دوره مذكور شركت نمايم. ايشان ظاهراً از مسئولان آن بود. بنده نيز رفتم و نام‌نويسي كردم و اساتيدي هر روز مي‌آمدند و غروب‌ها آموزش مي‌ديديم. امضايي كه در بالاي صفحه مشاهده مي‌فرماييد مربوط به برادرم آقاي غريب‌رضاست. وقتي استاد اين طرح‌نامه را امر فرمود كه بنويسيم،‌ سر كلاس طرح‌ها را جابه‌جا كرد و قرار شد هر فردي طرح‌نامه فرد ديگر را بررسي و ارزيابي نمايد. طرح بنده به دست اين هم‌كلاسي افتاد و ايشان آن را تأييد فرمودند. :)
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۴۸۱ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1247با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN