به نام خدا

پيشنهادي متوهّمانه براي خلاصي از سلطه ارز

نوع نوشته: متفرقه
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۷۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
نامه‌اي است دست‌نوشته كه به سبكي علمايي و دو ستونه و به رسم نوشته‌هاي قديمي نگارش يافته، به توهّم اين‌كه اين سبك نگارش، فرمي‌ست كه بيشتر با محتوا سنخيّت دارد. محتوي پيشنهادي براي محدود كردن بازار ارز در كشور و حذف فيزيكي آن از معاملات صرّافي‌ها و بانك‌ها. جايگزيني ارز با برات يا سندي كه حاكي از آن باشد و نه خود آن.
قضيه ورشكستي و بحران اقتصادي ببرهاي آسيا اتفاق افتاده بود. كشورهاي آسياي شرقي به دليل دخالت‌هاي ارزي آمريكا دچار مشكلاتي نگران‌كننده شده بودند. بنده نيز طلبه سال اول حوزه علميه قم. هنوز سه چهار ماه نمي‌شود به حوزه آمده، احساس علم وسيع دست داده، پنداشتم مي‌توانم به ولي‌فقيه راهكار حل مشكلات اقتصادي كشور را ارائه نمايم. واقعاً تصوّر مي‌كردم چيزي به نظرم آمده كه به نظر هيچ‌كس نيامده است و اگر اطلاع‌رساني نكنم به زودي كشور دچار بحران خواهد شد و در عرصه اقتصاد آسيب خواهد ديد. اين شد كه قلم به دست گرفتم و به رسم‌الخط علمايي كه چهل پنجاه سال درس خوانده‌اند ايده خود كتابت نمودم، پاكت كرده و به نشاني رهبر معظّم انقلاب ارسال كردم. ناداني‌ست و جهالت و البته قدرت هواي نفس كه انسان خود را به آن‌چه علم ندارد عالم تصوّر مي‌نمايد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۱۴ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
كنجكاويدوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷
عاليسه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
ميخواهم بدانم پيشنهاد شما چه بوده است!شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN