به نام خدا

گزارش تصويري از سامانه ويرايش كد ملّي

نوع نوشته: گزارش پروژه
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه سراسر كشور
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
تصاويري از ماژول اضافه شده به پورتال آريانيك گرفته شده و توضيحاتي درباره هر صفحه ثبت گرديده است در اين نوشته.
معاونت امور طلاّب بيشترين نياز به برنامه‌نويسي را داشت، به دليل حجم زياد ارتباط با طلاّب و فعاليت‌هاي زيادي كه بر عهده‌اش بود. امّا پورتال خيلي از كارهاي خاصّ اين معاونت را نمي‌توانست مستقيماً به انجام رساند. اگر چه ماژول Workflow را اضافه كرده بودند، ولي كارهايي بود كه با آن انجام‌پذير نمي‌نمود. قرار بود با SDK آن‌ها را بنويسيم، ولي مهندس اوحدي اجازه نداد زيرسامانه مذكور فعّال شود روي سرور. اين شد كه بنده بر عهده گرفتم خودم چيزكي بنويسم براي اين امور. اولينش همان ابزار حجره بود كه به خوبي هم كار كرد.
ولي دوستان گفتند كه بعضي طلبه‌ها را كد ملّي‌شان دست‌مان نيست و از همين جهت نمي‌توانند از سامانه حجره استفاده كنند. اين شد كه يك ابزار هم مي‌خواستند تا كد ملّي اين افراد را اصلاح نمايند يا وارد كنند. هنگامي كه طلبه تلفن مي‌كرد، پاره‌اي مشخصاتش را مي‌داد و اگر هويّتش محرز مي‌گشت، كد ملّي را مي‌گفت و در اين سامانه ثبت مي‌كرد اپراتور. بعد هم او مي‌توانست خودش به سامانه حجره برود و حجره خود را پس از عضويت در پورتال بگيرد! اين يك گزارش تصويري از اين ابزار است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۷۰ بار
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN