به نام خدا

موضوعات كارگروه‌هاي پژوهشي اجلاسيه - نگارش نخست

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
پنج محور اصلي تعيين شده است براي تأسيس پنج كارگروه؛ مسأله اخلاق و تهذيب در حوزه، مسأله مديريت حوزه، مسأله علم در حوزه، نقش جامعه مدرسين در حوزه و وظيفه حوزه نسبت به نهادهاي نظام.
وقتي محورهاي پنج سخنراني را استخراج كردم، شش ديدار رهبر انقلاب با اعضاي شوراي عالي حوزه هم در اختيارم گذاشته شد. آن‌ها را هم فهرست زدم. بعد رفتيم سراغ زحماتي كه شوراي پيشبرد تحوّل در حوزه كشيده بود. از كتابي كه آماده كرده بودند، محورهايي را استخراج نمودم و ضميمه كار شد. چند مجله هم دادند كه مقالات و مصاحبه‌هايش را ديدم و سوا كردم. رسيديم به اينترنت. يك گروه مسئول شدند و مطالب مرتبط را از اينترنت گرفتند و دادند و آن‌ها را هم محوريابي كرديم و ضميمه. خلاصه حجم زيادي اطلاعات دستم رسيد و از ميان همه آن‌ها «آسيب» و «راهكار» پيدا كردم.
بنده پيشنهادم پس از دسته‌بندي تمام اَسناد فوق اين پنج محور اصلي بود. امّا در جلسه با دوستان، توافق بر سر هشت محور صورت گرفت؛ محورهايي كه از نظر بنده بايد زيرمجموعه قرار مي‌گرفت، امّا از نظر دوستان جامعه آن‌قدر اهميت داشتند كه به سرشاخه تبديل شوند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۲۵ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN