به نام خدا

نمودار محورهاي فرمايشات رهبري در ديدار با طلاّب

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
چهار سرفصل اصلي نمودار از اين قرار است: روشن بودن نسبت روحانيت با نظام اسلامي، عدم تنافي حمايت نظام از حوزه با استقلال حوزه، ضرورت مديريت تحوّل در حوزه و ضرورت بي‌طرف نماندن حوزه‌هاي علميه در قبال حوادث.
نشست‌هاي مقدماتي اجلاسيه عملاي بلاد در شُرف برگزاري بود و كميته‌اي پنج‌نفره تشكيل شد، تا هر آن‌چه رهبر انقلاب در ارتباط با تحوّل حوزه فرموده‌اند، در سفر اخير خود به قم يا در ملاقات‌هاي قبلي و سفرهاي پيشين، جمع‌آوري نمايد و محورهايي استخراج شده و اَسناد اوليه كارگروه‌ها را شكل دهد.
بعد از جلسه‌اي كه با قائم‌مقام جامعه داشتيم، يك نفر از اعضا انصراف داد. يك نفر هم مسئول بود و به مسئوليت مشغول. مانديم سه نفر كه... [انگار دارم زياد حرف مي‌زنم] حالا هر چي... در هر صورت بخشي از كار كه بر عهده بنده بود، استخراج محورها از پنج سخنراني معظمٌ‌له در سفر اخير. سخنراني ايشان در جمع طلاّب قم را كه بررسي كردم، به نظرم آمد در شكل نمودار هم ارائه كنم كه اين شد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۸۹ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN