به نام خدا

نمودار طبقه‌بندي محتوايي سايت

نوع نوشته: طبقه‌بندي داده‌ها
براي: مؤسسه پژوهشي فرهنگي انقلاب اسلامي
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
تمام محتواي سايت در يك نمودار ساده دسته‌بندي شده است: بيانات، اخبار، خاطرات، علمي- فقهي، فيلم، صوت، عكس، ياد و ديگران.
نمايش منوهاي سايت و روش‌هاي دستيابي به اطلاعات را در نموداري ديگر نشان دادم. اين نمودار تمام محتواي سايت را فهرست كرده، فارغ از نحوه دسترسي و جايگاه آن‌ها در منوها.
پس از مشاهده تمام سايت، اين‌ها را در سايت يافتم و فهرست كردم. در مرحله بعد بايد تلاش مي‌كردم ساختاري جديد و كارآمد‌تر براي سازمان‌دهي اين اطلاعات طراحي نمايم.
البته بايد به اين نكته هم توجه مي‌كردم كه اين داده‌ها با يكديگر ترابط هم دارند و مثلاً بعضي اصوات از فيلم‌هايي استخراج شده‌اند كه متن آن‌ها در بيانات پياده شده است. نگاه دقيقي بايد به كار گرفته شود در توليد سازوكار نهايي تا اين محتواهاي مرتبط را بتواند در ارتباط با هم نگه دارد و دسترسي كاربر به آن‌چه نياز دارد را ساده سازد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۳۷۱ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
علاقه مند به حفظ توسط نقشه ذهنييكشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
با سلام ... براي استفاده شخصي.چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN