به نام خدا

فلوچارت برنامه كارگروه‌هاي اجلاسيه - نگارش دوم

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
يك صفحه اندكي طولاني‌تر از A۴ است كه تمام نمودار را در خود جا داده. تمام فرآيند تشكيل جلسه اول و دوم، صبح و عصر، كارگروه‌ها در اين نمودار به نمايش درآمده.
اجلاسيه علماي بلاد در شُرف برگزاري بود و بخشي از كار محتوايي افتاد بر دوش بنده. يكي از همكاران «جامعه» درباره برنامه‌ريزي جلسات كارگروه‌ها نيز نظري از بنده خواست. ابتدا اين نمودار را تهيه كردم و بعد بر اساس آن، زمان‌بندي جلسه را انجام دادم و در نهايت هم كاربرگ‌هاي ضروري و آئين‌نامه را تنظيم كردم.
اين همان نمودار است كه هر كدام از هشت كارگروه مي‌بايست چنين روندي را طي مي‌نمود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۹۹ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN