به نام خدا

شرح وظايف و آئين‌نامه برگزاري كارگروه‌هاي اجلاسيه

نوع نوشته: اساسنامه و آئين‌نامه
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
شامل عناوين: ساختار اعضاي كارگروه، وظايف رئيس كارگروه، وظايف دبير كارگروه، وظايف مسئول خدمات، فهرست اَسناد مربوط به اداره جلسه و وظيفه دبير نسبت به اَسناد جلسه مي‌باشد.
با آن همه مستندات كه براي هر جلسه كارگروه در نظر گرفته شد، لازم بود آئين‌نامه‌اي هم نگاشته شود كه اعضا بدانند چگونه كاربرگ‌ها را تكميل نموده و جلسه را اداره نمايند.
اعضاي هر كارگروه در پنج رده پيش‌بيني شد؛ رئيس، دبير، مسئول خدمات، نيروي خدمات و اعضاء. چهار نفر اول وظيفه خدمت‌رساني به تمام اعضاي كارگروه را دارند و به همين دليل بايد تكاليف‌شان كاملاً روشن و مشخص باشد.
اين آئين‌نامه بسيار سريع و مختصر شرح وظايف هر كدام از اين چهار نفر را بيان كرده و نحوه تعاملات و خدمت‌رساني به اعضاء را نيز ذكر نموده است. تمام ورودي‌ها و خروجي‌هاي سندي كارگروه تبيين شده و نحوه تكميل كاربرگ‌ها نيز در اين نوشتار آمده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۷۴۵ بار
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:
ممنونشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN