به نام خدا

پيشنهادات توسعه سايت فروشگاه فرهنگي عماد

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مؤسسه طلايه‌داران نور آفاق
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
شامل ۲۵ مورد پيشنهاد شده توسط مجري است كه براي ارتقاء سايت به پيشنهادات كارفرما اضافه شده است.
شايد به جرأت بتوانم بگويم هيچ‌كس بهتر از خود طراح نرم‌افزار نمي‌تواند ارتقاء آن را رقم بزند، حتي كارفرما. آن‌چه مالك نرم‌افزار به نظرش مي‌رسد معمولاً نيازهاي مقطعي، كوتاه‌مدت و فشاري است كه از سوي مخاطبينش في‌الحال به او وارد مي‌شود؛ مطالباتي كه نمي‌تواند عمق آن‌ها را تشخيص دهد. امّا طراح نرم‌افزار، كسي كه خود نسخه اول را ساختارسازي كرده و معماري آن را انجام داده، بينش عميق‌تري نسبت به نواقص پيدا مي‌كند، از رهگذر نواقصي كه در همان طراحي اول با آن‌ها مواجه بوده، ولي به دليل زمان يا هزينه ناگزير به صرف‌نظر شده است.
بنده نيز در هنگام برنامه‌نويسي سايت عماد، با توجه به اين‌كه هم طراح و هم كدنويس آن بودم، هر آن‌چه به نظرم ضروري مي‌رسيد و در فاز اول ممكن نمي‌نمود و در يك‌ماه قابل انجام نبود، فهرست كرده بودم، خيلي پيش از اين‌كه كارفرما به فكر ارتقاء بيافتد. فهرست را نزد خود داشتم و پس از يك‌سال وقتي كارفرما انديشه ارتقاء داشت، به او ارائه كردم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۶۶ بار
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN