به نام خدا

گستره موضوعي فعاليت‌هاي مؤسسه

نوع نوشته: طرح سازمان
براي: مؤسسه نجوم كبريانگار
تاريخ نگارش: دي ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
سرفصل‌هاي اصلي موضوع فعاليت شامل: اخترشناسي، نجوم كروي، كيهان‌شناسي، نجوم بين‌رشته‌اي و رصد حرفه‌اي است.
فعاليت‌هايي كه براي پرداختن به اين شش موضوع پيش‌بيني شده‌اند در دو دسته توليدي و خدماتي نظم يافته كه دسته توليدي شامل توليدات نظري و توليد اطلاعات، سخت‌افزار و نرم‌افزار مي‌گردد. دسته خدمات نيز براي دو گروه مخاطبين تخصّصي و عمومي پيشنهاد شده است.
غرض اين‌كه در مسير تدوين برنامه دوساله مؤسسه، نياز به گزينش ايده‌ها براي تبديل به پروژه داشتيم. پروژه‌هايي سودآور كه پس از آزمون مشتري‌يابي، بتواند در يك دوره دوساله برنامه‌ريزي شود.
گزينش ايده‌ها نياز به ملاك دارد و ملاك‌ها را از راهبردها و اصول و سياست‌هاي استخراجي از چشم‌انداز به دست آورديم. علاوه بر اين،‌ بايد گستره موضوعات فعاليت مؤسسه هم مشخص باشد، تا بتوان تنها حول همان محدوده به فعاليت پرداخت و پروژه‌هاي خارج از موضوع را به كناري گذاشت.
اين نوشته مبتني بر اساسنامه مؤسسه و نظر دوستان و همكاران، فهرستي از موضوعات مرتبط با فعاليت موسسه را ارائه نموده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۲۱ بار
نظر شما را مي‌خوانم. با نوشتن اشتباهات و ايراداتي كه به چشم‌تان آمده، ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN