به نام خدا

ايده نظام رده‌بندي در بانك اطلاعات

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
ايده جديدي در رده‌بندي اطلاعات در بانك‌هاي متعدّد را توصيف مي‌كند كه به جاي طبقه‌بندي موضوعي بيان شده است، تركيبي از اطلاعات پايه و رده‌بندي جامع و يكپارچه.
در مراحل طراحي و ايده‌پردازي سامانه مديريت اطلاعات پويا بوديم، نرم‌افزاري كه بتواند بانك‌هاي اطلاعاتي متعدّدي را مديريت نمايد، داده‌ها را طبقه‌بندي كند و امكان ورود و ويرايش و مرتبط‌سازي ركوردها به يكديگر را داشته باشد. چيزي كه تا امروز در هيچ سامانه ديگري نديده بوديم، ولي هميشه در هر جلسه‌اي در هر مؤسسه‌اي كه مي‌رفتيم، نياز به آن را حسّ مي‌كرديم.
سامانه رده‌بندي نوعي نوآوري در اين نرم‌افزار بود. اين نوشته اين ايده را توضيح مي‌دهد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۴۰۲ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN