به نام خدا

پورتال؛ چيست؟ چرا؟ چگونه؟

نوع نوشته: طرح سايت
براي: شوراي برنامه‌ريزي مدارس علوم ديني اهل سنّت
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۷
سرفصل‌هايي كه در اين نوشته از آن‌ها سخن رفته است: پورتال چيست؟ چه نيازي به پورتال؟ چگونه پورتال فراهم كنيم؟ معرفي چند پورتال، تناسب ساختار پورتال با ساختار محتوا، دستيابي به اهداف و راهكارها و تخمين زمان و هزينه.
هاي‌پورتال آريانيك، سيگما و سامان نيز معرفي شده‌اند در متن.
از طريق يكي از دوستان آشنا شد و به سراغم آمد. جلسه‌اي كه در انجمن گرفتيم، به اين نتيجه رساند مرا كه به دنبال توليد يك پورتال در موضوع كار خود هستند، ولي هنوز اوّلياتي از پورتال را نياز است آشنا شوند. در اولين سندي كه تقديم‌شان كردم، پيش از سخن گفتن از محتوا و ورود به كار خاصّي كه به آن مشغول بودند، پورتال را معرفي كردم.
به نظرم اين جزوه اطلاعات خوبي را بسيار ساده و راحت در اختيار هر كسي مي‌گذارد كه مي‌خواهد به سمت توليد يا استفاده از پورتال برود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۸۶ بار
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN