به نام خدا

نمودار خروجي‌هاي هر واحد از ستاد پي‌گيري

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
نموداري با چهار ستون كه شامل سه مرحله كار؛ تأسيس «كارگروه‌ها»، «كميته‌ها» و «كمسيون‌ها» است. محصولات هر مرحله فهرست شده و وابستگي آن به محصولات مراحل قبلي نمايش داده شده است.
نموداري نيست كه براي اين كار سابقه داشته باشد. معمولاً براي نشان دادن وابستگي محصولات از چنين ساختاري استفاده نمي‌كرديم. در نظرم بود كه هم تفكيك مراحل تشكيل ستاد را نشان دهم و هم به خوبي ديده شود كه چرا هر بخش از ستاد بايد كار خاصّي را انجام دهد، چه ثمره‌اي در كارها نهفته است. اگر كاري به انجام نرسد، چه كاري در مرحله بعد، معلّق خواهد ماند. يك جور فلوچارت كه البته از نمودارهاي مرسوم استفاده نكرده است. فلوچارت‌هاي گردش كار افقي ديده‌ام، در كارهاي ديگر هم استفاده كرده و تجربه‌اش را در Visio به خوبي دارم. ولي اين‌جا Word بود و از يك Shape پيش‌فرض بهره بردم. بيشتر جنبه تنوّع داشت.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۷۶ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
مطالبتون عاليههههههشنبه ۱۵ دي ۱۳۹۷
نمونه كارپنجشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۱

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN