به نام خدا

تعريف پروژه سايت عماد پيش از طراحي

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مؤسسه طلايه‌داران نور آفاق
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
در ۲۲ بند شامل: ويژگي‌هاي سايت، معرفي صفحات سايت، قابليت‌ها و در نهايت نمايي از صفحه نخست.
قرار ما با مؤسسه اين نبود كه يك فروشگاه برايشان بنويسم. بحث بر سر يك سامانه جامع بود. ده‌ها جلسه با حضور كارشناسان بسيار تشكيل شده و نتيجه مشخص بود؛ يك سامانه جامع كه هم CRM باشد، هم فروشگاه، هم خدمات SMS دهد و هم با سامانه تلفن گويا مرتبط. البته همراه با بسياري ويژگي‌هاي منحصر به فرد ديگر. امّا نتيجه به سال‌هاي بعد موكول شد.
آخر سال نزديك بود و گفتند فعلاً براي امسال دو سايت نياز داريم، يكي براي شبكه امتداد و يكي هم فروشگاه محصولات فرهنگي عماد. گفتند اين را فقط براي يك‌سال مي‌خواهيم و سال بعد سامانه جامع در اختيار خواهد بود. بنده هم دومي را قبول كردم، چون اولي به نظر ساده‌تر مي‌رسيد و نياز به آن كمتر. اولي را يكي ديگر از دوستان متقبّل شد. طرح مفصلي داشتند كه ديدم و بخش‌هايي را كه مي‌توانستم در يك ماه فراهم نمايم در اين نوشته فهرست كردم. فرصت كم بود و الحمدلله هم به محرم خورد كه تعطيلي درس‌ها بود. به جاي رفتن براي تبليغ، ماندم در قم و اين را نوشتم. دقيقاً هم به موقع تحويل شد و به جاي يك‌سال، تا كنون دو سال است كه شبانه‌روزي سرويس داده است به دوستان. خدا را شكر كه در اين كار خير بنده هم سهمي داشتم.
البته از سامانه جامع هنوز هم خبري به دستم نرسيده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۴۹ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN