به نام خدا

نمودار سازماني مديريت فن‌آوري اطلاعات - نگارش نخست

نوع نوشته: طرح سازمان
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: بهار ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
ساختار مديريت فن‌آوري اطلاعات است با سه اداره: حفظ و نگهداري، توسعه و تجهيز، آموزش و پاسخگويي، جمع‌آوري و ورود اطلاعات و امور كاربران.
هنوز مسئوليت فني مركز را بر عهده اداره‌اي مي‌دانستند كه ذيل معاونت اطلاع‌رساني فعاليت مي‌كرد. تلاشي را شروع كردم، تا تبديلش كنم به مديريت فن‌آوري اطلاعات و جايي در حوزه رياست جاي بگيرد. اين اولين ساختاري بود كه طراحي كرده و شرح وظايفي خلاصه نوشتم در ذيل هر اداره. در سازمان هنوز واژه «انفورماتيك» را براي امور فني به كار مي‌بردند. ظاهراً اخيراً در مركز فني به فن‌آوري اطلاعات تغيير يافته است. در نگارش‌هاي بعدي اين ساختار، بيشتر به سمت فلسفي شدن حركتش دادم. به نظرم كار درستي نبوده است و اين نگارش اول خيلي كامل‌تر از نگارش‌هاي بعدي است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۴۹ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:
سلامشنبه ۸ تير ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN