به نام خدا

طرح تجميع بانك‌هاي اطلاعاتي طلاب

نوع نوشته: طرح شبكه داخلي
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه سراسر كشور
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۷
طرح شامل: ضرورت، اهداف، راهكار عملياتي و تصميم نهايي است. بسيار خلاصه و به هدف اقناع مديران در پذيرش فرآيندي كه به تجميع اطلاعات طلاّب مي‌انجامد.
بانك‌هايي را كه در دست داشتيم، تجميع كرده و در يك بانك واحد متمركز نموده بوديم. به همت مهندسِ مدير و كارشناس بانك اطلاعات‌مان. حالا نكته اين‌كه خيلي بانك‌هاي ديگر هنوز در حوزه وجود دارد كه با بانك مركزي طلاّب در مركز متحد نشده. با نماينده معاونت امور طلاّب در فن‌آوري اطلاعات صحبت كردم. ايشان هم نظرش اين‌كه بانك‌هاي ديگر نيز بايد تجميع شود با بانك مركز. قرار بر اين‌كه تا آن‌جا كه ممكن است شناسايي كنيم هر مؤسسه‌اي كه بانك اطلاعاتي از طلاّب دارد داده‌ها را بدهد، ما اصلاح و تكميل كنيم. در نهايت هم سرويس دهيم به همه آن‌ها كه ديگر نخواهند اطلاعات سوخته استفاده كنند و چشم بسته پيش روند. اگر هم طلبه‌اي در يكي از اين مراكز، اطلاعات خود را به روز كرد، در تمام سامانه به صورت يكپارچه به روز شود كه در مراجعه به مركز ديگر، محتاج بازاصلاح نشود. اين طرح را نوشتم و تقديم كردم. هدف اين‌كه مديران بخوانند و قانع شوند و همكاري كنند و مجموعه‌اي مسئول انجام اين پروژه گردد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۴۱ بار
دو روز انسان نبايد مانند هم باشد. با نوشتن نظر خود، كمك كنيد متفاوت از ديروز باشم:
عاليدوشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۱

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN