به نام خدا

نظام قضايي كشور - چالش‌ها و عامل‌ها

نوع نوشته: طبقه‌بندي داده‌ها
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۹۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
سرشاخه‌هاي نمودار: ضعف در اقدامات پيشگيري از جرايم و دعاوي، ضعف در رسيدگي‌هاي قضايي، ضعف در احياي حقوق عامه و گسترش عدل و آزادي‌هاي مشروع، ضعف در حمايت از حقوق مالكيت اشخاص، ناكارآمدي نظام اصلاح مجرمان، ضعف در نظارت بر حسن اجراي قوانين، ناكارآمدي در كشف جرم و تخلّف.
هميشه طبقه‌بندي به درك بهتر و دقيق‌تر محتوا كمك مي‌كند، به شرط آن‌كه خودش درست و دقيق باشد. متن بايد به دقت مطالعه شود و موارد مشابه گروه‌بندي شوند و موارد شامل و مشمول ذيل هم قرار بگيرند. اين يك كار حساس، پرزحمت و جداً خسته‌كننده است، خصوصاً وقتي حجم اطلاعات بالا باشد.
مجموعه‌اي از چالش‌ها و آسيب‌ها را تجميع كرده و در اختيارم گذاشتند تا دسته‌بندي كنم. اين نمودار تمام گزاره‌ها را در سرشاخه‌هايي كه مشاهده مي‌كنيد جمع كرده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۳۰ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN