به نام خدا

نمودار مصاحبه‌هاي مباحثات آذر

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: مجله فكري تحليلي حوزه و روحانيت مباحثات
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۹۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
محورهاي اصلي گفتار شش نفر از اساتيد است كه به صورت نمودار ترسيم شده، براي درج در نشريه. يك بخش جمع‌بندي نيز اضافه شده كه تركيب همه مباحث را با هم دارد.
بار قبل كه نمودار را براي نشريه طراحي كردم عين همان منتشر شد. اين‌بار يك بحش جمع‌بندي هم اضافه كردم تا مطالب بيان شده از سوي افراد مختلف، در كنار هم و به صورت ممتزج ارائه شود، بلكه كار براي گرافيست آسان شده و بتواند اينفوگرافي طراحي كند. اما گويا اين‌بار نيز جواب نداد و نمودار به همان شكلي كه تقديمشان كردم منتشر شد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۷۷ بار
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN