به نام خدا

طرح ايده اصلي سايت مركز

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۸۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۴
طرح از سه بخش تشكيل شده است؛ سرآغاز، مقدمات طرح و طرح پيشنهادي. بخش اول ۱۴ سرفصل دارد، بخش دوم ۷ سرفصل و در بخش سوّم ۱۴ سرفصل ذكر شده است.
جلسات كارشناسي ما كه تمام شد، اين را نوشتم براي دوستان كه مقدمه كار باشد و نتيجه تمام بحث‌هايمان. نصف نوشته بحث فلسفي است و ترسيمي از سازوكار رسانه و تعريف ساختار آن. در بخش دوم كه مقدمات طرح نام گرفته، مطالبي طرح شده در شناخت واقعيت و چالش پيش‌رو و اجمالي از راه‌حلي كه بدان دست‌يافته‌ايم. در بخش سوّم به تفصيل آن‌چه بايد انجام شده بيان شده و طرح اصلي ما و تبيين ايده‌اي كه بدان انديشيده‌ايم و آن را راهگشاي چالشي مي‌دانيم كه در عرصه ارتباط مركز با مخاطبينش وجود دارد. واقعيت را بايد تغيير داد و راهكار آن را اين‌جا نوشته‌ام به دقت.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۳۴ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN