به نام خدا

طرح اجرايي سايت مركز

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: پاييز ۱۳۸۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹۳
ده فصل است كه شامل اين عناوين مي‌باشد: مقدمات، كاربران، اطلاعات، نمايه، قفل كردن، طراحي، بانك اطلاعات، تبليغات، كنترل، ارزيابي و توليد اطلاعات و در نهايت هم بخش‌هاي جانبي.
وقتي بودجه مصوّب زير ۲۰ ميليون تومان بسته شده و قرار شد همين مقدار را فقط در اختيار داشته باشيم و از سوي ديگر پيمانكار هم تعيين شده و قرار بر كار با اين دوستان، ناگزير بخش‌هايي از سايت را صرف‌نظر كرديم و طرح ۳۰۰ صفحه‌اي را به كناري، اين گزيده را از آن استخراج كرده، به تعداد تكثير كرده، در اختيار تك‌تك افراد تيم مجري سايت گذاشتم. اصرار كردم كه بخوانند و كار را بر اساس موازين اعلام شده در اين طرح به انجام رسانند. اين نوشته خلاصه‌اي از طرح جامع سايت است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۴۶۸ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN