به نام خدا

پرده‌نگار معماري سبك زندگي

نوع نوشته: بروشور و معرفي
براي: پژوهشگاه فقه نظام
تاريخ نگارش: دي ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۸۰
ابتدا تعريف سبك زندگي ذكر شده است و نقش الگوها و گروه‌هاي مرجع در تغيير سبك زندگي. تحليل مفصلي از خاستگاه رفتار، اين‌كه رفتار انسان چگونه شكل مي‌گيرد. بسياري از تعاريف «لذّت» توسط بزرگان و انديشمندان، جمع‌آوري و به صورت نموداري درآمده. در نهايت نيز الگويي براي تغيير سبك زندگي ارائه گرديده.
موضوع پيچيده‌اي‌ست. مهم هم هست. امروز عجيب درگير آن هستيم. از قبل هم بوديم، ولي توجهي نداشتيم. دنبال اصلاح آن نبوديم. امروز اما با تأكيد مقام معظم رهبري، فضايي ايجاد شده تا راهي بيابيم. راه يافتن هم كه بدون تحليل نمي‌شود. ابتدا بايد موضوع را بفهميم، بعد مي‌شود دنبال راه حل گشت. بر اين اساس بود كه ريشه‌اي به موضوع توجه كردم و تلاش نمودم تا دستيابي به راه حل پيش بروم. وقتي فرصتي پيدا شد تا ارائه كنم، خصوصاً براي اين دوستي كه مي‌گفت در جايي مشغول بحث دوره‌اي درباره سبك زندگي‌ست، به پاورپوينت بردم و اين پرده‌نگار را ساختم. در جلسه‌اي شركت كردم و در حضور كارشناسان‌شان بحث را ارائه نمودم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۴۴ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:
عاليپنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
متشگرمجمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷
متشكرمجمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷
متشكرمجمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷
سلام برادرسه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
عاليچهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1064با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1052نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN