به نام خدا

فعاليت‌هاي ورود اطلاعات سايت

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: دفتر مطالعات و تحقيقات زنان
تاريخ نگارش: پاييز ۱۳۸۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
هفده فعاليت ذكر شده است كه براي روزآوري بخش‌هاي مختلف سايت دفتر بايد در نظر گرفته شده به انجام رسد. يك جور روش ورود اطلاعات به سايت است در كل.
سايت دفتر مطالعات و تحقيقات زنان يك پديده بود در عصر خود. عجيب به روز و شگفتي‌آفرين. سال‌هايي كه تك و توك سايت‌هاي ايراني به درد بخور پيدا مي‌شود. اولين سايتي كه به جاي صرفاً مديريت، تمام كارهايش را به تنهايي انجام داده بودم. گرافيك و برنامه‌نويسي و حتي تبليغات آن را. اين سايت تا پنج سال پيوسته به روز مي‌شد و خصوصاً بخش نمايه مطبوعات آن بسيار عالي و دقيق كار مي‌كرد. آن زماني كه سايت زنان به فارسي نبود و تازه بعد از سايت دفتر چيزهايي راه افتاد. در قضيه اجلاسيه پكن+۵ ارجاعات به اين سايت بسيار زياد و مي‌توان گفت رسماً رسانه رسمي حوزه در مسائل مرتبط با زنان بود. اين نوشته نحوه تبديل كتاب‌ها و مقالات به فرمت قابل تحليل توسط نرم‌افزار سايت را توضيح مي‌دهد و روش تبديل و قرار دادن فيلم و صوت روي سايت. دو نرم‌افزار كوچك نوشته بودم كه فايل‌هاي كتاب و مقاله را پردازش كرده، صفحه‌بندي نموده و با فرمت Html تحويل سايت مي‌داد. در اين نوشته نامي از اين دو نرم‌افزار هم برده شده است. بعد از پنج سال تصميم گرفتند سايت جديدي طراحي نمايند كه اين سايت فعلي بعد از يك‌سال راه‌اندازي شد و بعد از شش سال سايتي كه بنده طراحي كرده بودم به موزه رفت! البته نسخه‌اي از آن را البته بدون اطلاعات ذي‌قيمت دفتر، فقط براي نمايش امكانات، در بخش دموها قرار داده‌ام كه مي‌توانيد ملاحظه كنيد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۸۳ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1247با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN