به نام خدا

تعريف انقلابي بودن در فرمايشات مقام معظّم رهبري

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۱
در دو عنوان و سرشاخه اصلي دسته‌بندي شده است: تعريف انقلابي بودن و راهكارهاي انقلابي نگهداشتن حوزه. در انتها نيز متن‌هاي گزينش‌شده از بيانات ايشان براي استفاده در عناوين، به صورت فيش‌هايي ثبت شده است.
سؤال اين بود كه در نظر مقام معظم رهبري، چه فردي را مي‌توان انقلابي دانست؟! مسأله از وقتي مهم شد كه ايشان نگراني خود را از «انقلابي» نماندن حوزه علميه بيان فرمودند، در ۲۵ اسفند ۹۴. و ما هنوز نمي‌دانستيم واقعاً شاخص‌هاي انقلابي بودن در نظر ايشان چه مي‌باشد. قرار شد يك‌بار فرمايشات خود ايشان را بكاوم و يك‌بار فرمايشات امام راحل ره را. اين بخش مربوط به بيانات خود ايشان در سال‌هاي قبل است، بياناتي كه درصدد توصيف انقلابي‌گري بوده‌اند. البته بعدتر، خود ايشان مفصل شاخص‌هاي انقلابي بودن را بيان فرمودند، در سخنراني ۱۴ خرداد ۹۵.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۲۳۴۲ بار
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:
حوزه انقلابيجمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸
حوزه انقلابيجمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸
انقلابشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
براي ارائه مطلب مرتبط در جمع كاركنان اداريسه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰
دمت گرمچهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1347با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1332نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN