به نام خدا

پيش‌نويس نمودار احكام فقهي مربوط به مسائل جنسي

نوع نوشته: نمودار تحليلي
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۹۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
بر فرض اين‌كه هر حكم تكليفي فقهي به يكي از افعال بشر تعلّق مي‌گيرد، بنابراين حواس پنجگانه، همراه با سه قوّه ديگر؛ تناسلي، هاضمه و مخيّله، به نظر رسيده كه مي‌توانند موضوع تكاليف باشند. هر كدام از اين هشت قوّه، بايدها و نبايدهايي دارند كه احتمالاً در فقه بدان‌ها پرداخته شده است. اين نمودار بر اين اساس، چينش يافته.
كار من نبود. به خودشان نيز عرض كردم. طراحي اينفوگرافي تخصص‌هايي مي‌خواهد كه بنده ندارم. اما اصرار كردند كه كار خودت است، تو طرح اوليه را بزن، طرح مفهومي‌اش را، مي‌دهيم در نهايت گرافيست تا زيبايش نمايد. با اين استدلال قبول كردم و چندتايي طرح زدم. موضوع كارشان بحث مسائل جنسي خانواده بود و مي‌خواستند اطلاعات مهمي را به صورتي ساده به زوجين ارائه نمايند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۴۵۴ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:
عاليپنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
متشكرمجمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷
احكام جنسيجمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷
بسم اللهچهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷
دغدغمهشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷
دغدغهشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷
عاليسه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
عاايسه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸
شكراپنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱
شكراپنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱
خوبجمعه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN