به نام خدا

پيش نويس سند راهبردي طرح رُز

نوع نوشته: اساسنامه و آئين‌نامه
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۹۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۴
عناوين مندرج در سند: ضرورت‌ها، موضوع طرح، اهداف، چشم‌انداز، چالش‌ها، بيداري اسلامي و در نهايت: اصول راهبردي. در بخش چالش‌ها: ضعف آگاهي‌هاي عمومي، نقص دانش متخصّصين، بي‌اطلاعي مسئولين، محدوديت‌هاي ظرفيت اجتماعي و اغراض بيگانگان و دول استثمارگر، ذكر شده است. بخش اصول راهبردي نيز مشتمل بر هشت راهبرد است.
عبارت «راه زندگي» را خلاصه كرده و عنوان «رز» را ساخته، اكنون در مسير طراحي پروژه‌اي بزرگ قرار داشت. روز اول كه صحبت كرديم، قرار بر اين بود تا در مباحث نظري ياري‌اش نمايم، در حدّي كه مي‌توانم؛ يعني مقداري كه مطالعه داشته و مقداري كه وقت دارم. اما يك روز با همكاري به نزدم آمد و تأسيس شورايي را خبر داد، شورايي كه ما سه نفر فقط در آن بوديم، براي طراحي سازمان رز! باز هم، مثل هميشه، قرعه به نام من افتاد و خواستند تا يك سند راهبردي براي آن بنويسم. من هم اين سند را نوشتم. در جلسه شورا ارائه كردم و اتفاقاً دوستان تعجب كردند و گفتند: «اين آن چيزي نيست كه بايد باشد!» اصلاحاتي را پيشنهاد كردند كه انجام شود و يكي از دوستان اساساً فرمودند: «از شما انتظار نداشتم كه سند راهبردي را اين‌طور بنويسيد!»، خلاصه، اين‌جا بود كه متوجه شدم انگار خيلي پرتم از مرحله و قواعد و قوانيني در كار است كه بلد نيستم و بي‌خود مدّعي اين‌طور كارها شده‌ام! آن شورا هم چند وقت بعد تعطيل شد!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۵۱۲ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
سند نويسيجمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹
سند نويسيجمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹
جهت استفادهجمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰
عاليجمعه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1369با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN