به نام خدا

تجميع مطالب كلّي پيرامون شعار سال

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: جامعه مدرسين حوزه علميه قم
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۹۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
مطالب در چهار دسته كلّي قرار گرفته‌اند: ويژگي‌هاي هر شعار سال، پرسش‌ها درباره هر شعار سال، آسيب‌هاي هر شعار سال و بايدهاي هر شعار سال.
گفته بودند هر كه مي‌تواند چيزي براي شعار سال بنويسد و بياورد؛ راهكارهايي براي تحقق. من هم نوشتم و ديگران نيز. در نهايت متن مفصلي را انتخاب كردند كه مربوط به بنده نبود. ولي خيلي حجيم بود. دادند تا خلاصه كنم. جزوه را گرفتم و مشغول مطالعه شدم. ماحصل آن‌چه خواندم و فهميدم را در اين چند صفحه اجمالاً نوشته‌ام. در انتها نيز يك فهرست خلاصه‌تر از مطالب درج نمودم. بنابراين،‌ اين‌بار اصل محتوا مربوط به بنده نيست و شايد به افراد و منابع متعدّدي مربوط شود. حقير تنها خلاصه‌سازي و دسته‌بندي را بر عهده گرفتم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۲۶۹ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN