به نام خدا

پيشنهادات طرح آموزش غيرحضوري روخواني و روان‌خواني

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: مركز قرآن آستان مقدّس حضرت معصومه (س)
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۸
شامل سرفصل‌هاي: بررسي طرح‌نامه، بررسي قابليت‌ها، تعريف صحيح سامانه، نيازهاي چنين سامانه‌اي، اَسناد مورد نياز براي ارائه به برنامه‌نويس، نظارت و ارزيابي و مفاد قرارداد.
ناشناسي تماس گرفت و گفت طرحي دارند براي توليد نرم‌افزاري. وقتي گفت از حرم تماس گرفته، قبول كردم بررسي طرح‌شان را. ايميل دادم و ايميل كرد و بررسي كردم. اين گزارش بررسي طرحي‌ست كه اين دوستان براي نرم‌افزار خود نوشته بودند و قرار بود بدهند برنامه‌نويس، طبق آن طرح كار را به انجام برساند. وقتي طرح را خواندم، نكات زيادي به نظرم آمد مغفول مانده و مورد توجه قرار نگرفته، اين مطالب را سعي كردم تبيين نمايم. البته بعدتر اين كار به انجام رسيد و نسخه‌اي از نرم‌افزار را برايم ارسال نمودند. آن را نيز بررسي كرده، در سندي جداگانه ايردات را ارسال نمودم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۹۳ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1367با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN