به نام خدا

لذت‌هاي انسان از تولد تا مرگ - تنوع لذت

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: مركز بين‌المللي ترويج سبك زندگي حيات طيبه
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۳ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
جدولي سه‌گانه كه تمامي تركيب‌هاي مضاف و مضافٌ‌اليهي دو سه‌تايي «نفس، امنيت، جاودانگي» با «روح، ذهن، جسم» را نشان مي‌دهد.
اين جدول نيز از جداول طراحي شده توسط استاد حسيني الهاشمي (ره) است. ايشان براي اين‌كه اصطلاحات مورد نياز در شناخت ابعاد يك موضوع را به دست آورند، از روش تركيب اصطلاحات پايه توصيفگر آن موضوع استفاده مي‌نمايند. در روش ايشان، وقتي در حال ملاحظه اوصاف موضوع هستيم از تركيب مضاف و مضافٌ‌اليه استفاده مي‌كنيم كه در اين حالت «صفت» محور گفتگو قرار گرفته و به «موصوف» اضافه مي‌گردد. بنده همين شيوه را به كار گرفته و جدول تركيب سه‌تايي را استفاده كردم، تا ۹ صفت مورد نظرم را بيابم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۲۰۳ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
ممنونسه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
مفيدجمعه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۲
عاليجمعه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN