به نام خدا

آناليز طرح شهر آفتاب همراه با ايده‌سازي

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: شهرداري تهران
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۸
اهداف كلّي، تعاريف، ساختار، شيوه فعاليت و برنامه‌هاي جانبي متناسب با طرح را آقايان ذكر كرده‌اند و حول آن نظرات و ايده‌هاي خود را هامش نموده‌ام.
مدت‌ها بود او را نديده بودم، شايد از همان نيمه‌شعبان ۱۴۱۹ كه دوربين فيلم‌برداري بسيج مدرسه معصوميه(س) به دستمان افتاده و بيوت مراجع را يك‌به‌يك مي‌رفتيم و تصوير مي‌گرفتيم و دست آخر در نمازخانه مدرسه پخش كرديم و طلبه‌ها ديدند. ناگهان تماس گرفت و به ملاقاتم در مركز پژوهش‌ها آمد، دعوت به همكاري براي پروژه شهرآفتاب كه البته شرايط به‌گونه‌اي بود كه فقط مشاوره را پذيرفتم و اين طرح را ايميل كرد و نظراتم را پيرامون آن نوشته بازپس فرستادم. طرح بسيار نيكويي بود كه اكنون نيز اصل پروژه هنوز در تهران برقرار است، ولي خبري ديگر از ايشان به دستم نرسيد و بي‌اطلاع محضم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۹۰ بار
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
خوب بودجمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN