به نام خدا

طراحي پروژه تحقيقاتي برنامه‌ريزي سفر ارتباطي

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: دفتر مطالعات و تحقيقات زنان
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۸۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
طرح با ۱۰ مفروض آغاز شده، پس از بيان ۴ خواسته، پيشنهادي را در ۱۰ بند توصيف مي‌نمايد. صفحه آخر نيز نمودار زمان‌بندي (گانت) و هزينه پروژه است.
بنده خدايي فرمود بودجه‌اي تأمين شده است و قرار است چند نفر براي مأموريتي به اروپا بروند؛ در راستاي كسب اطلاعات و برقراري ارتباطات. پرسيد: چگونه مي‌شود اين سفر را پربارتر نمود؟! به سرعت اين دست‌نوشته را تهيه كردم و تقديم نمودم. پذيرفت و فوراً دوستي را فراخواندم؛ كارشناس زبان انگليسي و نخبه كار با اينترنت. آمد و نشست و طبق همين برنامه كار را به سرانجام رساند. محصول را ارائه نمود و همه‌چيز آماده بود كه... بله، به بنده گفتند كه ظاهراً بودجه مربوطه فراهم نشد و سفر هم... هوتوتو سابيد به الك!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۴۴۶ بار
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1247با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN